پویش مطالعاتی «از حسین بخوانیم» آغاز به کار کرد
همزمان با آغاز ماه محرم، پویش مطالعاتی «از حسین بخوانیم» از سوی انتشارات به‌نشرآستان قدس رضوی آغاز به کار کرد.
شنبه,۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳

مدیرعامل به‌نشر گفت: در ایام ماه محرم و صفـر امسال با هدف آشنایی مضاعف با اهداف نهضت امام حسیـن(ع)، پویش خانوادگی مطالعـه آثـار موضوعی به‌نشر برگرفته از ۸ عنوان کتاب برای گروه‌سنی کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار می‌شود.
حسین سعیدی ادامه داد: کتاب‌های «قصه‌های روضه»، «عقیله؛روایتی از زندگی حضرت زینب(س)»، «شهادت نامه حسین(ع) و شهیدان کربلا»، «مسلم بن عقیل، شهید جاوید»، «بچه‌های عاشورا»، «گوشه ششم عاشقی»، «داعشی و عاشقی» و «یک دختر بی‌گوشواره» از جمله منابع پیشنهادی این پویش مطالعاتی است .
 وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه هر یک از این کتاب‌ها و ارسال کد قرعه کشی ابتدای آن به سامانه  30003209 در این پویش مطالعاتی شرکت کنند. 
سعیدی اظهار کرد:  یک کمک هزینه سفر به کربلای معلی به ارزش ۵ میلیون تومان  و 5کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش یک میلیون تومان از جمله جوایز پویش مطالعاتی «از حسین بخوانیم» است.
 او تصریح کرد: برگزاری این پویش مطالعاتی از اولین روز از ماه محرم شروع می‌شود و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
مدیرعامل انتشارات به‌نشر یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به تمامی فروشگاه‌های کتاب به‌نشـر در مشهد و سراسر کشور، سایت فروش‌انتشارات به‌نش‍ـر به آدرس  www.behnashr.com و یا ارسال درخواست کتاب در پیام رسان‌های واتساپ، ایتا و تلگرام به شماره ۰۹۰۲۷۶۵۲۰۰۸ کتاب‌های این پویش مطالعاتی را تهیه کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید