تجهیز مدارس امام رضا(ع) با ۷۰۰ قلم لوازم و سازه‌های ورزشی
بنیاد فرهنگی رضوی در فرصت تابستان با هدف ایجاد پویایی و نشاط فضاهای ورزشی دانش آموزی، تأمین و تجهیز اقلام و لوازم ورزشی مورد نیاز ۱۹ واحد تحصیلی خود را در دستور کار قرار داد.
شنبه,۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴

این بنیاد در راستای تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در زمینه ایجاد و متناسب‌سازی فضاهای تربیتی با ویژگی‌ها، نیازها و اقتضائات فرهنگ اسلامی ـ ایرانی، اقدام به تهیه تجهیزات ورزشی از پیش دبستانی تا دوره دوم متوسطه در مدارس امام رضا(ع) کرده است. 
معاون پرورشی و تربیت بدنی بنیاد فرهنگی رضوی در گفت وگو با آستان نیوز با تشریح جزئیات این خبر گفت: بنیاد فرهنگی رضوی به منظور پرورش دانش آموزان پویاتر و فعال‌تر، ضمن پایش و ارزیابی سالانه واحدهای خود از نظر کمبود لوازم ورزشی و تربیت بدنی، حدود 700 قلم امکانات استاندارد ورزشی را به ارزش حدود 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای همه واحدهای آموزشی تهیه نمود.  
سیدجعفر حسینی در رابطه با جزئیات اقلام و تجهیزات ورزشی تهیه شده، یادآور شد: توپِ های مورد نیاز رشته‌های ورزشی آموزشگاهی، تورهای مختص رشته‌های والیبال، بسکتبال، هندبال، بدمینتون و پینگ پنگ، حفاظ و ایمنی میله‌ها، راکت و توپ برای رشته‌های راکتی، حلقه هولاهوپ، انواع طناب، میز برای رشته تنیس و... بخشی از فهرست تهیه شده در حوزه های موردنیاز تربیت بدنی و سلامت مدارس امام رضا(ع) است. 
حسینی با اشاره به اینکه سازه‌های «حیاط پویا» بخش دیگری از لوازم ورزشی مورد نیاز بودند، افزود: انواع سازه‌های حیاط پویا شامل نردبان افقی مانکی بار، نردبان شطرنجی، بارفیکس و مسیر تعادلی و همچنین ترامپولین در زمره اقلام خریداری شده هستند. 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید