آغاز ثبت‌نام یازدهمین دوره طرح ملی تلاوت قرآن کریم «شباب الرضا(ع)»
ثبت‌نام یازدهمین دوره طرح ملی تلاوت قرآن کریم «شباب الرضا(ع)» از ابتدای تیرماه در سراسر کشور آغاز شد.
سه شنبه,۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶

حسین مقدم کیا، دبیر اجرایی طرح ملی تلاوت قرآن «شباب الرضا(ع)» در گفت‌وگو با آستان‌نیوز گفت: ثبت‌نام این طرح ملی با عنوان «شباب الرضا(ع)» از یکم تیرماه آغاز شده و تا ۱۵ مرداد ادامه دارد.

وی کشف و پرورش استعدادهای قرآنی نوجوانان و تربیت چهره‌های بزرگ قرآنی را از جمله اهداف این طرح برشمرد و افزود: این طرح با همکاری مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال برگزاری است.

وی افزود: امسال طرح ملی تلاوت قرآن به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود و امیدواریم با اطلاع‌رسانی گسترده شاهد حضور پر شور نوجوانان سراسر کشور باشیم. 

دبیر اجرایی طرح ملی «شباب الرضا(ع)» با اشاره به اینکه نوجوانان پسر ۸ تا ۱۵ سال و دختران بین ۱۰ تا ۱۵ سال می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت melitelavat.ir مراجعه کنند، ادامه داد: در این طرح آموزش به صورت تقلید از قاریان برجسته انجام می‌گیرد که در بخش پسران تقلید از اساتید عبدالباسط، مصطفی اسماعیل و منشاوی و شحات انور و برای دختران تقلید از اساتید عبدالباسط و مصطفی اسماعیل انجام خواهد شد.

مقدم کیا یادآور شد: فراگیران پس از ثبت‌نام، تا پایان شهریور‌ماه ۱۲جلسه آموزشی شامل جلسات وبیناری، جلسه برای خانواده‌ها، جلسات توجیهی و جلسات با حضور اساتید، برگزار می‌شود و قرآن‌آموزان پس از شرکت در این کلاس‌ها و اتمام دوره در آزمون‌های پایان دوره جهت سنجش برای حضور در دوره مقدماتی، شرکت می‌کنند و در صورت قبولی در آزمون‌ها، به عنوان فراگیر سطح یک از ابتدای مهرماه در مؤسسات قرآنی مجری طرح در استان‌ها پذیرش می‌شوند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید