دیدار جمعی از مسئولان آستان قدس رضوی با خانواده شهدا
به همت سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، جمعی از مسئولان این آستان مقدس با خانواده شهدای جنگ تحمیلی دیدار و گفتگو کردند.
سه شنبه,۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹

به گزارش خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین علی اصغر عطاران طوسی؛ مدیر عامل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی، محمد حسن محمدیان؛ مدیر روابط عمومی سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی و جمعی دیگر از مسئولان این آستان مقدس صبح امروز ضمن حضور در منزل سه خانواده شهید با آنان دیدار و گفتگو کردند.

 مدیر عامل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی در این دیدارها با اشاره به اینکه ملت ایران  رشادتها و از خودگذشتگی شهدا را هرگز فراموش نخواهد کرد  گفت: ما همواره مدیون ایثارگری ها و فداکارهای دلیرمردان شایسته‌ای هستیم که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در میدان نبرد با دشمنان جنگیدند و آسمانی شدند. 

حجت‌الاسلام و المسلمین عطاران طوسی ضمن ارج نهادن به مقام والای شهیدان و ایثارگران گفت: ما وامدار شهدا هستیم و هر توفیقی که در کشور حاصل شده است حاصل خون شهداست. 
وی با بیان اینکه تکریم و بزرگداشت خانواده شهدا از وظایف اصلی ماست، گفت: خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و دیدار و دلجویی از آنان، محضر کسب فیض و وظیفه خدمتگزاری برای ادای دین به مقام والای شهداست.

مدیر عامل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه تکریم خانواده شهدا روحیه خدمت‌رسانی مسئولان را افزایش می‌دهد، ادامه داد: شما خانواده شهدا همواره پای آرمان‌ها و اهداف خود که حفظ نظام جمهوری اسلامی است ایستاده‌اید و مجموعه آستان قدس رضوی نیز هر چه دارد از الطاف علی بن موسی الرضا(ع) و خانواده شهداست.

در این دیدار‌ها مسئولین آستان قدس رضوی ضمن حضور در منازل خانواده شهیدان حمید نداف ازغندی، هاشم خلقی و شهید رجبعلی دلدار بهاری، هدایایی را به رسم یادبود به آنان اهدا کردند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید