آغاز به کار رادیو اینترنتی «فرهنگِ رضوی»
رئیس اداره روابط عمومی سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با نخستین روز از ایام دهه کرامت رضوی و سالروز میلاد حضرت معصومه(س) رادیو اینترنتی «فرهنگ رضوی» به صورت آزمایشی و آفلاین به همت سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد.
چهارشنبه,۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱

محمد حسن محمدیان در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز، با اشاره به این خبر اظهار کرد: این رادیو اینترنتی با هدف ترویج فرهنگ و سیره رضوی از جمله فرهنگ میزبانی و ادب حضور و پوشش رویدادهای سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی و موسسات تابعه آن به صورت آزمایشی راه اندازی شد.

وی ادامه داد: رایزنی با بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی و موسسات و سازمان‌هایی که در زمینه ترویج فرهنگ و سیره رضوی و معارف اهل بیت(ع) فعالیت می‌کنند از برنامه‌های آتی این رادیو به شمار می‌رود.

مشاور امور رسانه‌ای رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی خاطر نشان کرد: رایزنی با صداو سیما جهت هم‌افزیی در پخش تولیدات، بازنشر و تولید آیتم‌های مشترک از دیگر برنامه‌های آینده این رادیو اینترنتی است.

وی افزود: این رادیو تحت وب پرتال سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی به آدرس scorazavi.ir و با مشارکت خادمیاران رضوی سراسر کشور در حال فعالیت است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید