استقبال چشمگیر مخاطبان از غرفه آستان قدس در نمایشگاه کتاب تهران / رکورد فروش شکست
مسئول غرفه آستان قدس رضوی از استقبال سه برابری مخاطبان از کتاب‌های آستان قدس رضوی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مقایسه با دوره‌های قبلی این نمایشگاه خبر داد.
شنبه,۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲

حسن آرام؛ در گفتگو با خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، عنوان کرد: آستان قدس رضوی در این نمایشگاه باعرضه 1500 عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف در سه غرفه مجزای عمومی، کودک و بین‌الملل حضور فعالی یافته است و به عرضه این محصولات می‌پردازد.

وی تصریح کرد: این مجموعه در غرفه عمومی باعرضه کتاب‌هایی در زمینه‌های علوم قرآنی، حدیث، کلام، فقه، فلسفه و رمان در زمینه‌های علوم اسلامی، ادبیات و جنگ و سبک زندگی اسلامی برای جوانان در قالب 7 موسسه علمی و فرهنگی با 92 عنوان کتاب چاپ اول میزبان مخاطبان و کتاب دوستان است.

آرام ادامه داد: در غرفه کودک نیز بالغ‌بر 300 عنوان کتاب در 70 اثر چاپ نخست ارائه‌شده است و با توجه به استقبال از کتاب‌های عربی و انگلیسی حدود 250 عنوان کتاب نیز در بخش بین‌الملل برای مخاطبان غیر ایرانی عرضه‌شده که مورد استقبال بسیار زیاد ناشران خارجی قرارگرفته است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بسیار خرسندیم که شاهد این بودیم مخاطبان ما همواره کتاب‌های آستان قدس رضوی را رصد کرده و با در دست داشتن اطلاعات کامل به این غرفه مراجعه می‌کردند.

مسئول غرفه آستان قدس رضوی بابیان اینکه نگاه ما به کتاب نگاهی سودآور نیست، تصریح کرد: کتاب «پند بیهوده»، «اسناد تاریخ نقاره‌خانه حرم مطهر»، «تاریخ حضور زن در اسناد آستان قدس رضوی» اثر دوجلدی «دایره المعارف آستان قدس رضوی» ازجمله آثار پرفروش در این غرفه بود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید