دیدار اعضاء کمیته نمایندگان شورای عالی آستان های مقدس و بقاع متبرکه با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)
اعضاء کمیته نمایندگان شورای عالی آستان های مقدس و بقاع متبرکه ایران اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) دیدار و گفتگو کردند.
سه شنبه,۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸

به گزارش خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، اعضاء کمیته نمایندگان شورای عالی آستان های مقدس و بقاع متبرکه ایران اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر با اشاره به ظرفیت های فراوان آستان های مقدس و بقاع متبرکه، اظهار داشتند: تشکیل کمیته نمایندگان آستان های مقدس و بررسی و اجرای طرح‌های فاخر فرهنگی در کمیته های مختلف و نقشه ترسیم شده در این راه، سبب تحول فرهنگی در کشور می شود و این تلاش‌ها دارای برکات فراوان و زمینه ساز آینده ای روشن برای جامعه خواهد بود.

ایشان با تقدیر از تلاش های بی قفه و مجاهدانه در این کمیته ها افزودند: توسعه اقدامات فرهنگی، تربیتی، آموزشی و خدماتی با بهره جویی از فرصت ها و ظرفیت های موجود، از مهمترین اقدامات در سطح آستان های مقدس است و اگر این اقدامات با بهره گیری از اصول و روش های تأثیرگذار در مخاطب تلفیق گردد بی شک به نتایج مطلوبی دست خواهیم یافت.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) بهره گیری از نظرات و پیشنهادات نخبگان و متخصصین را با اهمیت توصیف کرده و اظهار داشتند: توجه به نقطه نظرات مفید و کارشناسی شده موجب پیشبرد مطلوب تر امور حرم های مطهر می گردد؛ لذا همه ما باید با استفاده از ظرفیت فکری نخبگان و پیشنهادات سازنده در مسیر ارتقاء بیش از پیش فعالیت های فرهنگی و خدماتی در حرم های مطهر تلاش کنیم.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری، نماینده آستان قدس رضوی در کمیته نمایندگان آستان های مقدس به ارائه گزارشی از دستاوردهای اجلاسیه اعتاب آستان های مقدس ایران و جهان اسلام و همچنین فعالیت های کمیته نمایندگان بقاع متبرکه ایران اسلامی پرداخته و حاضرین در جلسه پیرامون مسائل و راهبردهای پیش رو در مباحث فرهنگی تبادل نظر و گفتگو کردند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید