درخشش آثار فاخر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران
مجموعه‌ای منتخب از کتاب‌های فاخر منتشر شده در مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه شده است.
سه شنبه,۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰

به گزارش خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، بیش از 40 اثر ارزشمند در موضوعات مذهبی، هنری و ادبی که در ادوار مختلف توسط مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی روانه بازار نشر شده است، در غرفه عمومی این آستان مقدس در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 31 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) در معرض دید اهل کتاب و کتابخوانی قرار دارد. 

مجموعه کتاب‌های شاهکارهای هنری در آستان قدس رضوی از جمله آثار فاخر این مؤسسه به شمار می‌آید که عناوین کتیبه‌های مسجد گوهرشاد، کتیبه‌های صحن انقلاب، کتیبه‌های صحن آزادی و منتخب قرآن‌های نفیس در نمایشگاه کتاب تهران قابل رؤیت است. 

همچنین دو اثر نفیس قرآن بایسنغری و قرآن ابراهیم سلطان که به همت این آستان مقدس بازنشر شده است به همراه وجیزه آنها در بخش کتاب‌های این مؤسسه به چشم می‌خورد. 

کتاب‌های آثار جشنواره بین‌المللی عکس «مزارات» و جشنواره ملی عکس «خانه دوست» و دوسالانه «تذهیب‌های قرآنی» که توسط مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در سال‌های گذشته برگزار شده است نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد. 

از دیگر عناوین آثار این مؤسسه در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توان به اربعین جامی، دعای صباح(ام سلمه)، دیوان محرم خراسان، دیوان آذر خراسانی، دیوان عبدالعلی نگارنده، کتاب شعر ملک‌الشعرای بهار، کتاب 110 شعر رضوی، چلچراغ هدایت(جلد اول و دوم)، مناجات‌نامه میرعلی هروی، باب هفتم بهشت، سکگیز، هنرپژوهی در قرآن کریم، بهشت هنر و... اشاره کرد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید