با قرائت پيام مرجع عالي قدر جهان اسلام؛
آيين اختتاميه كنگره بين المللی «اقتصاد، اشتغال و توليد در قرآن و عترت(ع)»
آيين اختتاميه كنگره بين المللي «اقتصاد، اشتغال و توليد در قرآن و عترت (عليهم السلام)» با قرائت پيام مرجع عالي قدر جهان اسلام، آيت الله جوادی آملی در مشهد برگزار می‌شود.
سه شنبه,۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴

به گزارش خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، آيين اختتاميه كنگره بين المللي «اقتصاد، اشتغال و توليد در قرآن و عترت (عليهم السلام)» با قرائت پيام مرجع عالي قدر جهان اسلام، آيت الله جوادي آملي در مشهد برگزار مي شود.

دكتر مرتضي رجوعي؛ رئيس دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) با بيان اين خبر گفت: آيين اختتاميه كنگره بين المللي «اقتصاد، اشتغال و توليد در قرآن و عترت (ع)» با قرائت پيام مرجع عالي قدر جهان اسلام؛ آيت الله عبدالله جوادي آملي توسط نماينده اين مرجع عظام و حضور ميهمانان برجسته ملي و بين المللي برگزار مي شود.

وي 14 و 15 ارديبهشت ماه سال جاري را زمان برگزاري آيين اختتاميه كنگره بين المللي «اقتصاد، اشتغال و توليد در قرآن و عترت (ع)» در مشهد ذكر كرد و افزود: تقدير از برترين هاي علمي، رونمايي از آثار توليد شده كنگره بين المللي «اقتصاد، اشتغال و توليد در قرآن و عترت (ع)» و پوستر كنگره بين المللي سال ۱۴۰۱با موضوع «تمدن دانش بنيان مبتني بر تعاليم قرآن و اهل بيت عليهم السلام» از ديگر بخش هاي آيين اختتاميه اين كنفرانس بين المللي است.

به گفته اين مقام مسئول، دانشگاه بين المللي امام رضا (ع) مطابق با رسالت ها و رويكردهاي علمي خود مبتني بر اولويت ترويج و تبيين معارف الهي و تعاليم ناب عالم آل محمد(ص) و تأكيدات مقام معظم رهبري در حكم ابلاغي نسبت به ضرورت ترويج بديع علوم و معارف اهل بيت عصمت و طهارت (ع) در فضاي ملي و بين المللي و نيز در مسير نقش آفريني بيش از پيش مجموعه هاي علمي در حل عالمانه مسائل اصلي جامعه اقدام به طراحي اقدام بلندمدت و راهبردي«دبيرخانه بين المللي امام رضا (ع) و علوم روز» با مشاركت نخبگان و پژوهشگران حوزوي- دانشگاهي نموده است.

اين استاد دانشگاه برگزاري اين كنگره را در راستاي لبيك علمي و عملي به دغدغه ها و استراتژي هاي مقام معظم رهبري عنوان و ابراز اميدواري كرد: برگزاري برنامه هاي علمي از اين دست مي تواند زمينه مناسب و شايسته اي را براي آشنايي گروه هاي مختلف مردمي با علوم و معارف ناب قرآن و اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام) در سطح جهان فراهم آورد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید