با همکاری معاونت بین الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس انجام شد؛
حضور بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب قطر
بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی با همکاری معاونت بین الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب دوحه (قطر) حضور یافت.
شنبه,۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

به گزارش خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب دوحه (قطر) روز گذشته بیست‌وسوم دی‌ماه با حضور خانه کتاب و ادبیات ایران، نخست‌وزیر، وزیر کشور و وزیر فرهنگ قطر و همچنین سایر مقامات سیاسی از جمله سفرای خارجی و برخی چهره‌های فرهنگی در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های دوحه با شعار «العِلمُ نور» افتتاح شد.

در این نمایشگاه بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی نیز با حضور در غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران ضمن معرفی 40 عنوان از آثار تقریبی خود، به‌صورت مستقیم با سایر ناشران حاضر در نمایشگاه جهت فروش، حق ‌انتشار و... در حال گفت‌وگو و تبادل نظر است.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۲۹۰۰۰ مترمربع میزبان ۴۳۰ ناشر داخلی و خارجی از ۳۷ کشور جهان است. حضور ۳۱۹ ناشر عربی و ۴۵ ناشر خارجی و نیز ۹۰ نماینده ناشر، نشان از رشد قابل توجه نسبت به ادوار گذشته این نمایشگاه دارد که بر رونق فعالیت‌های فرهنگی و اقتصاد نشر افزوده است.

سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب دوحه (قطر) از ۲۳ دی‌ماه تا ۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۲۲ میزبان علاقمندان است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید