ارائه ۴۰۰ عنوان کتاب به‌نشر در «نمایشگاه مجازی کتاب آذربایجان غربی»
به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با ارائه ۴۰۰ عنوان کتاب در هفدهمین نمایشگاه مجازی کتاب آذربایجان غربی حضوری فعال دارد.
شنبه,۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت و گو با خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی گفت: این نمایشگاه از هشتم دی ماه به مدت یک هفته و به صورت مجازی در استان آذربایجان غربی به علاقه‌مندان به حوزه فرهنگ و کتابخوانی خدمات ارائه می‌کند.

حسین سعیدی افزود: در این نمایشگاه ۴۰۰ عنوان کتاب‌به‌نشر با موضوع سبک و سیره زندگی ایرانی اسلامی، ائمه معصومین(ع)، ادبیات، تاریخ، داستان و رمان و... با تخفیف ۲۰ درصد و رایگان از مشهد ارسال می‌شود که درصورت  ثبت‌نام خریداران برای یارانه کتاب، تخفیف ۴۰ درصـد خواهد شد.

وی هدف اصلی نمایشگاه مجازی کتاب را اجرای عدالت فرهنگی عنوان کرد و افزود: دسترسی آسان، دریافت رایگان کتاب، ۲۴ ساعته بودن نمایشگاه و اعمال تخفیف ۴۰ درصدی، توزیع عادلانه بُن کارت‌ها، افزایش سطح کمی و کیفی نمایشگاه، ارائه نشدن کتاب‌های تکراری و... از جمله نکات مهم این دوره از نمایشگاه است.

سعیدی اظهار کرد: در این نمایشگاه نیز تازه‌ترین آثار به‌نشر با موضوعات رضوی  از جمله «زندان زاهر»، «من و آقای همسایه»، «من ضامن» و ...، آثار برگزیده و پروفروش به‌نشر در جشنواره‌های مختلف ادبی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید