انتشار فراخوان اولین همایش جهانی «فعالیت‌ داوطلبانه در کتابخانه‌ها»
فراخوان اولین همایش بین‌المللی «فعالیت‌های داوطلبانه فرصتی برای پویا سازی و توسعه خدمات در کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مراکز آرشیوی» از سوی دبیرخانه این همایش در سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی منتشر شد.
سه شنبه,۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴

به گزارش خبرنگار علم و فرهنگ آستان قدس رضوی، دکتر سیدعباس مرجانی؛ دبیر اجرایی اولین همایش بین المللی«فعالیت‌ داوطلبانه در کتابخانه‌ها»، فرهنگ سازی و بستر سازی ترویج و توسعه فعالیت‌های داوطلبانه، راهبردها و برنامه‌های ترویج و توسعه فعالیت‌های داوطلبانه و عوامل و موانع جذب نیروهای داوطلب را محورهای اصلی برگزاری این همایش عنوان کرد.

وی اعلام کرد: مهلت ارسال چکیده مقاله‌ها اول فروردین ماه 1401، تاریخ اعلام نتایج ارزیابی چکیده‌ها 20 فروردین ماه و آخرین مهلت ارسال اصل مقاله در اول تیرماه سال 1401 خواهد بود.

مرجانی از برگزاری این همایش در روزهای 9 و 10 شهریورماه سال 1401 در محل تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی خبر داد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ 8 شهریور سال آینده برای حضور در همایش اقدام به ثبت نام کنند.

شایان ذکر است؛ دبیرخانه این همایش در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی واقع است و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به رایانامه https://mail.aqrazavi.org/ ارسال کنند.

 همچنین شرکت‌کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجعه به وب سایت این دبیرخانه به نشانی https://volunteer.razavi.ir یا شماره ثابت 05132281480 و شماره فکس 05132281480- 05132220845 دبیرخانه تماس حاصل کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید